Movies
Ratings
81
TwilightRated ★ 3.0
TangledRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0