Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0