Movies
Ratings
30
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5