Titles you rated
Code 8Rated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Godzilla: The Planet EaterRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
PolarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5