Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 1.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 1.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 1.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 1.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5