Titles you rated
Primal FearRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0- Unstoppable MarriageRated ★ 1.5
The Right StuffRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0