Titles you rated
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
Jungle CruiseRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
The Final CountdownRated ★ 1.5
Act of ValorRated ★ 2.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 2.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Tom and JerryRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0