Movies
Ratings
882
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5