Movies
Ratings
318
Remember the TitansRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Cars 3Rated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 1.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0