Series
Ratings
30- Oh My Goddess! OVARated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 5.0- Knight RiderRated ★ 5.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 5.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 5.0
- Salyers SpecialRated ★ 5.0
- Battle Fairy YukikazeRated ★ 5.0
Sherlock HoundRated ★ 5.0- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 5.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0