Movies
Ratings
834
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
GantzRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Rio 2Rated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Dragon Tiger GateRated ★ 4.5