Movies
Ratings
120
ZootopiaRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
A Cat in ParisRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5