Titles you rated
Easy ARated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 2.5
Kate & LeopoldRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5