Series
Ratings
30
Gap DongRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5- War of MoneyRated ★ 1.5
Active Raid: Public Mobile Assault Unit EightRated ★ 2.0
4MINUTE's VideoRated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Hand ShakersRated ★ 2.5- Gourmet Road Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0