Titles you rated
South BoundRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0