Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0