Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
MustangRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5