Series
Ratings
26
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 1.5- Best Mistake - Director's CutRated ★ 0.5
- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Green FeverRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0