Series
Ratings
29
The UntamedRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5