Movies
Ratings
321
ConstantineRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0