Titles you rated
Voice season1Rated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5