Series
Ratings
200- How Am IRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0