Movies
Ratings
138
The Little HoursRated ★ 5.0
Mistress AmericaRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 1.5
Bad MomsRated ★ 2.5
TwinstersRated ★ 4.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.5
DerailedRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 2.0
SuffragetteRated ★ 4.0
Like Sunday, Like RainRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
To the BoneRated ★ 2.5
Aileen: Life and Death of a Serial KillerRated ★ 3.5