Titles you rated
VeepRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5- Please Like MeRated ★ 5.0
Please Like MeRated ★ 5.0- Please Like MeRated ★ 5.0
- Please Like MeRated ★ 4.5
WallanderRated ★ 3.5
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0- Magic Angel Sweet MintRated ★ 4.0
- Britannia HighRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파 크 - 스프의 회Rated ★ 4.0