Series
Ratings
35
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0