Series
Ratings
84
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Buddy ComplexRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Sagrada ResetRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Baby StepsRated ★ 3.5