Movies
Ratings
341
Captain PhillipsRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5