Titles you rated
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
TakersRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0