Titles you rated
FallRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Prey for the DevilRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0