Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0