Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- HeroRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5