Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 5.0