Movies
Ratings
494
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Patriots DayRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Nine LivesRated ★ 4.5