Movies
Ratings
217
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 1.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 4.0