Titles you rated
Personal TasteRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5