Movies
Ratings
493
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5- Heavy SnowRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
RagtimeRated ★ 3.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5