Movies
Ratings
498
WolfsRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5