Titles you rated
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.0
ParadiseRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 3.5