Titles you rated
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5