Movies
Ratings
424
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
InvasionRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
National Theatre Live: War HorseRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
Hakuna Matata Pole PoleRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
The MournerRated ★ 3.0
Killing For The ProsecutionRated ★ 3.5