Titles you rated
ChronicleRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0