Titles you rated
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5