Titles you rated
- Delivery Dancer's SphereRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Boys Wanted to See Fireworks from the SideRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved CinemaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- SonsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 0.5
Kaza-hanaRated ★ 5.0
FleeRated ★ 4.5
My Little OneRated ★ 4.0