Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
The Skeleton KeyRated ★ 1.0
First PositionRated ★ 1.0
CrossingRated ★ 1.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 1.0
Officer of the YearRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0