Movies
Ratings
35
UpRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5