Titles you rated
Off To SchoolRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
- Secret UnnieRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0