Movies
Ratings
20
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MasterRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5