Movies
Ratings
884
WonkaRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0