Titles you rated
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 1.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0