Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Wishing StairsRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5